Média

Generální mediální partner

 

oPojištění.cz

oPojištění.cz je specializovaný informační server, který přináší novinky ze světa pojištění. Tento web je určen hlavně pro odbornou veřejnost právě z oboru pojišťovnictví. Za 8 let existence získal web oPojištění.cz více jak 9 000 registrovaných čtenářů. Návštěvnost webu oPojištění.cz se vyšplhala již na 25 000 návštěv měsíčně. 

 

 

Mediální partneři

 

 

Pojistný obzor

 

Pojistný obzor je moderní odborný čtvrtletník se srozumitelným obsahem pro profesionály v pojišťovniství. Obsahuje názory významných odborníků a zástupců státní správy vztahující se k pojištění, regulaci i dohledu. Na strákách časopisu se seznámíte s nemalým množstvím hodnocení a analýz aktuálních témat. Vydává Česká asociace pojišťoven.  

 

 

Prague Leaders Magazine se zabývá podnikáním, životním stylem a kulturou. Časopis je vydáván v angličtině jako dvouměsíčník a je distribuován přímo top manažerům, diplomatům, vládním představitelům a dalším osobnostem, velvyslanectvím v ČR, předním hotelům, restauracím, VIP salonkům na letišti a mnoha jiným adresátům, včetně evropských institucí v Bruselu.

CZECH TOP 100 FORUM - ČASOPIS O ÚSPĚŠNÝCH PRO ÚSPĚŠNÉ

Magazín CZECH TOP 100 FORUM nabízí portréty úspěšných firem, rozhovory s osobnostmi, životní styl, kulturu a sport. Je vydáván pravidelně od roku 2005. Současný náklad činí 10 000 výtisků, distribuce probíhá bezplatně přímo top managmentu nejvýznamnějších firem české ekonomiky, představitelům státní a regionální správy, poslancům, senátorům a dalším osobnostem.

Bankovnictví – jediný časopis, který se věnuje problematice profesionálních financí www.bankovnictvi.com