Makléřské odpoledne

Makléřské odpoledne 22.5.2018 

se koná před galavečerem k vyhlašování výsledků odborné ankety Pojišťovna roku 2017, a to v úterý dne 22. května 2018 od 15:00 do 17:00 hod v Malém sále Kongresového centra České národní banky, Senovážné náměstí 30, Praha 1, jako pracovně-společenské setkání makléřů, zástupců pojišťoven a partnerů ankety.

Součástí odpoledne je prezentace služeb partnerských pojišťoven makléřům, networking a losování tomboly, která je symbolickou odměnou těm, kdo si našli čas a zúčastnili se hlasování v anketě.

Seznamte se s partnery letošního Makléřského odpoledne:

 

Allianz pojišťovna, a.s.

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V České republice působí od r. 1993. Od té doby prošlo jejíma rukama přes 10 milionů smluv, a drží si tak místo 3. největší pojišťovny v ČR.
Pojišťuje více než 1 200 000 českých řidičů, majitelů nemovitostí a turistů, a její servis v oblasti pojištění využívá přes 100 tisíc podnikatelských subjektů. Filozofií Allianz je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

 

Colonnade Insurance S.A., organizační složka

Colonnade je novým, ale silným hráčem s bohatými zkušenostmi na poli pojišťovnictví v celém regionu střední a východní Evropy. Aktuálně značku Colonnade potkáte kromě České republiky také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku a na Ukrajině. Na těchto trzích zaměstnává více než 400 odborníků a dosahuje hrubého předepsaného pojistného přes 100 milionů eur.Jako jedna z mála pojišťoven na českém trhu je Colonnade držitelem ratingu finanční síly A- (Excellent) a úvěrového ratingu a- ratingové agentury A.M. Best.

 

Česká podnikatelská pojišťovna , a.s., Vienna International Group

Česká podnikatelská pojišťovna patří do desítky největších pojišťoven v ČR. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. Svým klientům poskytuje komplexní služby v oblasti životního a neživotního pojištění. S více než 1,2 milionem pojištěných vozidel je trojkou na trhu v povinném ručení a čtvrtou největší neživotní pojišťovnou.
Aktuálně firma spravuje téměř 1,8 mil. pojistných smluv a její služby využívá přes 1 milion klientů. Společnost je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group. 

 


Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

byla založena v roce 1900 a je jedním z nejstarších pojišťovacích ústavů v Evropě. V roce 1992 byla její činnost obnovena Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. HVP, a.s. nabízí pojišťovací produkty širokému okruhu klientů, fyzickým i právnickým osobám v oblasti životního i majetkového pojištění. Podporuje protipožární prevenci a činnost sborů dobrovolných hasičů na území České republiky.

 

UNIQA pojišťovna , a.s. 

byla založena v roce 1993. UNIQA je univerzálním pojišťovacím ústavem, který nabízí životní a neživotní pojištění pro jednotlivce, podnikatele i firmy. Po celou dobu své existence na českém pojistném trhu patří UNIQA pozice mezi 10 nejsilnějšími hráči. UNIQA pojišťovna využívá stabilního finančního zázemí, know-how a zkušeností jediného rakouského akcionáře, UNIQA International AG.