Makléřské odpoledne

je tradiční pracovně-společenské setkání členů AČPM, manažerů pojišťoven a partnerů ankety, které předchází slavnostnímu vyhlášení výsledků ankety Pojišťovna roku.

Nedílnou součástí akce se již dlouhodobě staly hlavně prezentace služeb partnerských pojišťoven makléřům. Účastníci oceňují i užitečný networking a odlehčené losování tomboly, která je symbolickou odměnou všem, kdo si našli čas a zúčastnili se hlasování v anketě. Nákupem cen do tomboly AČPM již řadu let podporuje chráněné dílny Modrý klíč

Makléřské odpoledne u příležitosti vyhlášení výsledků 23. ročníku ankety Pojišťovna roku se koná ve středu 29.5.2024 od 14:30 do 16:30 hod v Malém sále Kongresového centra České národní banky v Praze.

 

S radostí vám představujeme partnerské pojišťovny letošního Makléřského odpoledne:

 

Agra pojišťovna

agrapojistovna Svou činnost na českém trhu zahájila Agra pojišťovna v říjnu 2006. Postupně se stala druhou největší zemědělskou pojišťovnou v ČR. A přestože toto pojištění nabízí několik dalších pojišťoven, Agra svou silnou pozici stále obhajuje. V současné době využívají jejích služeb téměř dva tisíce klientů. Správní náklady pojišťovny zůstávají trvale velmi nízké. Nemá vlastní obchodní službu a využívá služeb makléřů a svých přímých i nepřímých zakladatelů - pojišťoven Kooperativa, ČPP a UNIQA. Agra pojišťovna je organizační složkou rakouské pojišťovny Die Österreichische Hagelversicherung VVaG, která již téměř osmdesát let poskytuje své služby rakouským zemědělcům. Agra pojišťovna je pro české zemědělce dnes i do budoucna ten nejlepší zemědělský specializovaný pojistitel v Evropě.

 

 

Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, založeném v roce 1890. Skupina celosvětově zaměstnává zhruba 140 tisíc zaměstnanců po celém světě a působí ve více než 70 zemích. Pojišťuje nejen soukromé osoby a podnikatele, ale podporuje také moderní technologie, například mistrovství světa dronů či závody elektrických formulí. V České republice působí od roku 1993 a drží si místo třetí největší pojišťovny v zemi.

 

 

Colonnade Insurance ve střední Evropě

Colonnade Insurance S.A. (Colonnade) je neživotní pojišťovnou se sídlem v Lucembursku. Byla založena za účelem rozšíření pojišťovací činnosti kanadského holdingu Fairfax v rámci střední a východní Evropy. Fairfax Financial Holding je 100% vlastníkem společnosti. 
Máme licenci k upisování 17 z 18 zákonem stanovených pojistných odvětví neživotního pojištění (s výjimkou odvětví 10 - pojištění odpovědnosti z provozu motorových vozidel). Naše licence je na základě svobody poskytování služeb platná ve všech členských státech EU. Colonnade je zajišťována předními světovými zajistiteli v čele se Swiss Re, Hanover Re, Munich Re, BRIT, AWAC, Lloyd’s syndicate, AIG.
Působíme prostřednictvím poboček v Bulharsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku, Polsku, na Slovensku a dceřiné společnosti na Ukrajině. V dynamicky rostoucím týmu pracuje v současné době více než 500 zkušených specialistů. Naše produktové portfolio zahrnuje širokou škálu produktů pro jednotlivce i společnosti. Od roku 2017 jsme držitelem ratingu finanční síly A-.

 

 

Česká podnikatelská pojišťovna, Vienna International Group

Česká podnikatelská pojišťovna patří do desítky největších pojišťoven v ČR. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. Svým klientům poskytuje komplexní služby v oblasti životního a neživotního pojištění. S více než 1,2 milionem pojištěných vozidel je trojkou na trhu v povinném ručení a čtvrtou největší neživotní pojišťovnou.
Aktuálně firma spravuje téměř 1,8 mil. pojistných smluv a její služby využívá přes 1 milion klientů. Společnost je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

 

 

Direct pojišťovna

Další pojišťovna v řadě? Nejsme a nikdy nebudeme. Direct představuje pojišťovnu, která vznikla a vyvíjí se, protože jsme přesvědčeni, že věci v pojišťovnictví mohou fungovat i lépe. Protože věříme, že to jde i jinak. Direct je pojišťovnou pro lidi v tom nejlepším slova smyslu: nebudeme na vás mluvit složitým jazykem a schovávat se za skryté háčky, hvězdičky a nenápadné poznámky malým písmem. U nás se můžete spolehnout, že vždy budeme hledat a nabízet jednoduchá a spolehlivá řešení tak, abychom dostáli tomu, proč tady jsme – pomohli v situaci, když se stane „průšvih“. Používáme při tom zdravý rozum, protože tak nám to dává smysl. Při všem, co děláme, věříme, že i pojišťovna může být lidská a přátelská. Kdykoliv se na ni obrátíte nebo ona komunikuje s vámi. My v Directu důvěřujeme svým instinktům a těší nás, když budete s námi. S pojišťovnou, která ve 21. století neprofituje z minulosti, ale žije přítomností a vyhlíží optimisticky do budoucnosti. S Directem, jeho produkty a službami se můžete setkat na pobočkách, na internetu, na telefonní lince nebo v nabídce našich partnerů - makléřských společností. Prostě právě tam, kde vám to nejvíc vyhovuje. Vždy vás rádi uvidíme a uslyšíme.

 

 

Generali Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna představuje moderní finanční institucí se silnou znalostí českého trhu a mezinárodním zázemím. Její kořeny sahají hluboko do 19. století.
Velikost pojišťovny a její stabilita zaručují, že Generali Česká pojišťovna bude za všech okolností schopná dostát svým závazkům. Stejně jako přinášet zásadní technologické inovace i rychlé a profesionální služby.
Miliony klientů si nás vybraly a spoléhají na nás. Spravujeme téměř 7,5 milionů smluv, které zajistí rozsáhlou pojistnou ochranu v případě nepříznivých životních situací. Klienti tak mají k dispozici nejen kvalitní pojištění a srozumitelné služby, ale také rychlé a efektivní vyřízení škod.
Generali Česká pojišťovna je snadno dostupná napříč celou Českou republikou, a to nejen ve velkých městech, ale i v těch menších. Naši odborníci jsou připraveni pomoci klientům s řešením jejich specifických potřeb.

 

 

Kooperativa

Kooperativa Jsme univerzální pojišťovna, která již 30 let v ČR nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky. Jsme česká firma se stabilním zázemím skupiny Vienna Insurance Group.
Kvalita poskytovaného servisu je pro nás stejně důležitá jako porozumění každodennímu životu. Důvěru stavíme na rychlém a osobním řešení nejen u pojistných událostí, ale také při sjednávání smlouvy nebo běžném kontaktu.
Kooperativa je součástí Vienna Insurance Group (VIG). Jde o předního specialistu na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností ve 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům.

 

 

Pillow pojišťovna

pillow Nejrychleji rostoucí česká pojišťovna a trojnásobný vítěz (2020-2022) soutěže o nejlepší novinku v pojištění – Pojišťovací inovátor. Pojištění pro klidný spánek klientů. Jednoduché, upřímné, férové. Pojišťovna se opírá o největší světové zajišťovny a stojí za ní jedna z největších českých finančních skupin (RSJ).

 

 

O finanční skupině UNIQA

uniqa UNIQA pojišťovna vyvíjí své aktivity na českém pojistném trhu již 30 let. Jako univerzální pojišťovna nabízí kompletní paletu pojistných produktů pro občany i korporátní klienty. Podle objemu pojistného figuruje aktuálně mezi šesti nejsilnějšími pojišťovnami v Česku, na Slovensku drží pozici čtyřky. Nedávno dokončila fúzi se společnostmi AXA. Z pojišťovny se stala česko-slovenská finanční skupina pokrývající nebo zprostředkovávající komplexní finanční služby v oblasti pojištění, penzí, investic, stavebního spoření i hypotečních úvěrů. Finanční skupina UNIQA obsluhuje na českém a slovenském trhu obsluhuje na 2,6 milionu klientů.
Je součástí mezinárodního koncernu UNIQA Insurance Group, který je aktivní na 18 evropských trzích, zaměstnává na 22 400 pracovníků a obsluhuje aktuálně více než 16 milionů klientů. Klíčovým regionem pro jeho aktivity jsou rakouský trh a střední Evropa. Česká a slovenská UNIQA jsou dlouhodobě „premiantky“ co do předepsaného pojistného i hospodářského výsledku, a přispívají tak rozhodujícím způsobem k úspěchu mezinárodní části koncernu.

 

 

Cena do tomboly – voucher na pobyt

KooperativaHotel Stubnerhof, v Bad Gasteinu je tříhvězdičkový hotel, který je Vám k dispozici pro rodinné dovolené nebo pro firemní akce do 50 osob. Ideální nejen na zimu, ale v létě i na kola nebo třeba na golf. Mnozí vítězové Pojištovny roku z minulosti už toto všechno vědí. Zároveň se jedná zřejmě o jediný hotel v Alpách, kde Vám majitel nejen rozumí česky, ale rád s Vámi probere nejen novinky v pojistných podmínkách, ale třeba i novinky v regulaci v pojišťovnictví.