Makléřské odpoledne

je tradiční pracovně-společenské setkání členů AČPM, manažerů pojišťoven a partnerů ankety, které předchází slavnostnímu vyhlášení výsledků ankety Pojišťovna roku.

Nedílnou součástí akce se již dlouhodobě staly hlavně prezentace služeb partnerských pojišťoven makléřům. Účastníci oceňují i užitečný networking a odlehčené losování tomboly, která je symbolickou odměnou všem, kdo si našli čas a zúčastnili se hlasování v anketě. Nákupem cen do tomboly AČPM již řadu let podporuje chráněné dílny Modrý klíč. 

Makléřské odpoledne u příležitosti vyhlášení výsledků 21. ročníku ankety Pojišťovna roku se konalo ve středu 25.5.2022 od 14:30 do 16:30 hod v Malém sále Kongresového centra České národní banky v Praze. Fotodokumentaci z celé akce najdete zde.

 

S radostí vám představujeme partnerské pojišťovny:

Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V České republice působí od r. 1993. Od té doby prošlo jejíma rukama přes 10 milionů smluv, a drží si tak místo 3. největší pojišťovny v ČR.
Pojišťuje více než 1 200 000 českých řidičů, majitelů nemovitostí a turistů, a její servis v oblasti pojištění využívá přes 100 tisíc podnikatelských subjektů. Filozofií Allianz je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

 

 

Pillow pojišťovna

Nejrychleji rostoucí česká pojišťovna a dvojnásobný vítěz soutěže o nejlepší novinku v pojištění – Pojišťovací inovátor. Pojištění pro klidný spánek klientů.  Jednoduché, upřímné, férové.  Pojišťovna se opírá o největší světové zajišťovny a stojí za ní jedna z největších českých finančních skupin (RSJ).

pillow

 

 

Colonnade Insurance S.A., organizační složka

Colonnade je novým, ale silným hráčem s bohatými zkušenostmi na poli pojišťovnictví v celém regionu střední a východní Evropy. Aktuálně značku Colonnade potkáte kromě České republiky také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku a na Ukrajině. Na těchto trzích zaměstnává více než 400 odborníků a dosahuje hrubého předepsaného pojistného přes 100 milionů eur.Jako jedna z mála pojišťoven na českém trhu je Colonnade držitelem ratingu finanční síly A- (Excellent) a úvěrového ratingu a- ratingové agentury A.M. Best.

 

 

Česká podnikatelská pojišťovna, Vienna International Group

Česká podnikatelská pojišťovna patří do desítky největších pojišťoven v ČR. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. Svým klientům poskytuje komplexní služby v oblasti životního a neživotního pojištění. S více než 1,2 milionem pojištěných vozidel je trojkou na trhu v povinném ručení a čtvrtou největší neživotní pojišťovnou.
Aktuálně firma spravuje téměř 1,8 mil. pojistných smluv a její služby využívá přes 1 milion klientů. Společnost je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

 

 

Direct pojišťovna

Další pojišťovna v řadě? Nejsme a nikdy nebudeme. Direct představuje pojišťovnu, která vznikla a vyvíjí se, protože jsme přesvědčeni, že věci v pojišťovnictví mohou fungovat i lépe. Protože věříme, že to jde i jinak. Direct je pojišťovnou pro lidi v tom nejlepším slova smyslu: nebudeme na vás mluvit složitým jazykem a schovávat se za skryté háčky, hvězdičky a nenápadné poznámky malým písmem. U nás se můžete spolehnout, že vždy budeme hledat a nabízet jednoduchá a spolehlivá řešení tak, abychom dostáli tomu, proč tady jsme – pomohli v situaci, když se stane „průšvih“. Používáme při tom zdravý rozum, protože tak nám to dává smysl. Při všem, co děláme, věříme, že i pojišťovna může být lidská a přátelská. Kdykoliv se na ni obrátíte nebo ona komunikuje s vámi. My v Directu důvěřujeme svým instinktům a těší nás, když budete s námi. S pojišťovnou, která ve 21. století neprofituje z minulosti, ale žije přítomností a vyhlíží optimisticky do budoucnosti. S Directem, jeho produkty a službami se můžete setkat na pobočkách, na internetu, na telefonní lince nebo v nabídce našich partnerů - makléřských společností. Prostě právě tam, kde vám to nejvíc vyhovuje. Vždy vás rádi uvidíme a uslyšíme.

 

 

Hasičská vzájemná pojišťovna

byla založena v roce 1900 a je jedním z nejstarších pojišťovacích ústavů v Evropě. V roce 1992 byla její činnost obnovena Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. HVP, a.s. nabízí pojišťovací produkty širokému okruhu klientů, fyzickým i právnickým osobám v oblasti životního i majetkového pojištění. Podporuje protipožární prevenci a činnost sborů dobrovolných hasičů na území České republiky.

 

 

Starr

“Starr Companies” (“Starr”) je celosvětově užívaným marketingovým označením pro služby nabízené v oblasti pojištění, asistenčních služeb a dceřiných společností Starr International Company, Inc., a investiční společnosti C.V. Starr & Co., Inc. Starr patří k největším světovým poskytovatelům neživotního pojištění a investic a poskytuje pojištění odpovědnosti, leteckých rizik, majetku, kybernetických či politických rizik, škod na životním prostředí, stavební a montážní pojištění a mnoho dalších pojistných řešení.

 

 

O finanční skupině UNIQA

UNIQA pojišťovna vyvíjí své aktivity na českém pojistném trhu již 29 let. Jako univerzální pojišťovna nabízí kompletní paletu pojistných produktů pro občany i korporátní klienty. Podle objemu pojistného figuruje aktuálně mezi šesti nejsilnějšími pojišťovnami v Česku, na Slovensku drží pozici čtyřky. Loni dokončila fúzi se společnostmi AXA ohlášenou předloni v únoru. Z pojišťovny se stala mezinárodní finanční skupina pokrývající komplexní finanční služby v oblasti pojištění, penzí, investic, stavebního spoření i hypotečních úvěrů. Všechny entity nyní zastřešuje brand UNIQA. Na českém a slovenském trhu obsluhuje na 2,6 milionu klientů.

Česko-slovenská finanční skupina UNIQA je součástí mezinárodního koncernu UNIQA Insurance Group, který je aktivní na 18 evropských trzích, zaměstnává na 22 000 pracovníků a obsluhuje aktuálně bezmála 16 milionů klientů. Klíčovým regionem pro jeho aktivity jsou rakouský trh a střední Evropa.

uniqa