Partneři ankety Pojišťovna roku 2023

Generální partner

 

KPMG Logo

KPMG Česká republika patří mezi největší poskytovatele služeb v oblasti auditu, daní, poradenství, práva a IT. K jejím klientům patří stovky českých i nadnárodních firem z nejrůznějších odvětví, zejména z finančního, energetického a nemovitostního trhu. Svým klientům pomáhá zmírňovat rizika a využívat obchodní příležitosti v Česku i v zahraničí. Jako součást celosvětové sítě KPMG se česká kancelář opírá o znalosti a zkušenosti více než 265 tisíc expertů ve 143 státech.

 

Partneři

 

CONTIN je od roku 2011 silným hráčem na poli poskytování komplexních služeb a poradenství v oblasti likvidace škod. Je členem mezinárodní sítě ADVANTA Global Services, díky čemuž je schopen poskytovat služby nejvyšší kvality kdekoliv na světě. Mezi dlouhodobé klienty společnosti patří většina velkých pojišťoven v ČR např. Allianz pojišťovna, Vienna Insurance Group, Hasičská vzájemná pojišťovna, Slavia pojišťovna, UNIQA pojišťovna, Direct pojišťovna a další. CONTIN působí i jako výhradní partner České kanceláře pojistitelů, je členem Komory samostatných likvidátorů pojistných událostí a spolupracuje s řadou významných makléřů.

 

creasoft

CREASOFT se již 25 let specializuje na softwarová řešení pro samostatné zprostředkovatele finančních produktů a pojišťovací makléře. Vlajkovou lodí firmy je zejména MAXX - modulární systém pro správu klientů a smluv, CRM, zpracování provizí a management finančních a pojišťovacích zprostředkovatelů. Jako první na trhu v roce 2016 rovněž uvedla srovnávače pojistných produktů ZETEO s plně integrovanou možností on-line sjednání smlouvy a digitálního záznamu z jednání. Portfolio srovnávačů zahrnuje kompletní retailové produkty pojištění vozidel, majetku, cestovního a životní pojištění až pro hypoteční a spotřebitelské úvěrové produkty. Nástroje CREASOFT využívá v ČR a SR vice než 50 zákazníků.

 

CzechTopSto

Ipsos je výzkumnou, technologickou a konzultační společností. Výzkumu trhu se Ipsos věnuje 30 let a je největší agenturou na českém trhu. Spolupracuje s pobočkami sítě Ipsos v 90 zemích. Z Prahy řídí projekty po celém světě a sídlí zde i vedení Ipsos Central Europe Cluster (ČR, SR, Maďarsko, Rakousko). Ipsos disponuje moderním technickým zázemím pro sběr a zpracování dat a využívá know-how divizí specializovaných na výzkumy značky a komunikace, mapování trhu a segmentaci, zákaznickou zkušenost a kvalitativní výzkum. Ipsos je členem organizací SIMAR, ESOMAR, MSPA a řídí se jejich etickými principy a metodickými pravidly. Dlouhodobě se věnuje tématům CSR a udržitelného rozvoje.

Více na www.ipsos.cz.

 

Mibag

Česká pobočka rakouské společnosti Mibag působí na trhu od r. 1999 a spolupracuje téměř se všemi pojišťovnami v ČR. Specializuje se na sanaci škod způsobených požárem a vodou, ať už se jedná o domácnosti, firmy či průmyslové objekty. V oblasti vysoušení budov a odstraňování škod po požárech má mnohaleté zkušenosti. Likvidaci odpadu a všech použitých materiálů provádí výhradně ekologickou cestou. Pokud jste utrpěli škodu a potřebujete rychlou pomoc, volejte na číslo 800 163 547. Mibag má k dispozici speciální technologie čištění laserem, suchým ledem a pískováním.

 

PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář

PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář patří mezi přední advokátní kanceláře střední Evropy. Již více než 30 let pomáhá svým klientům dosáhnout jejich obchodních cílů. Tým profesionálních právníků sídlí v kancelářích v Praze, Ostravě a Bratislavě. Specialisté PRK Partners disponují ​​jedinečnými znalostmi českého a slovenského práva a skvěle se orientují v podnikatelském prostředí.

 

Partner galavečera

 

Bohematic

Koncept hodinek vystavěný na precizní manufakturní výrobě a nadčasových tvarech.

Celý příběh začal setkáním investora Josefa Zajíčka s designéry Michalem Froňkem a Janem Němečkem v libeňském studiu Olgoj Chorchoj. Ze společné vášně pro techniku, řemeslnou zručnost a staré závodní automobily se zrodil nápad na projekt, který by české hodinářské umění vrátil tam, kam historicky patří. A výsledkem je právě BOHEMATIC.

 

Generální mediální partner a spoluorganizátor ankety

 

oPojištění.cz

oPojištění.cz je specializovaný informační server, který přináší novinky ze světa pojištění. Tento web je určen hlavně pro odbornou veřejnost právě z oboru pojišťovnictví. Za 8 let existence získal více jak 9 000 registrovaných čtenářů. Návštěvnost webu oPojištění.cz se vyšplhala již na 25 000 návštěv měsíčně. 

 

Mediální partneři

 

Pojistný obzor

Pojistný obzor je odborný občasník českého pojišťovnictví, který mj. přináší rozhovory s významnými oborovými osobnostmi, osvětluje otázky související s legislativním procesem a informuje o domácím i zahraničním pojistném trhu. Slouží jako názorová platforma k publikaci postřehů a myšlenek významných odborníků a zástupců státní správy. Toto tradiční periodikum, jež vychází od roku 1922, je určeno zejména odborné veřejnosti, např. zaměstnancům pojišťoven, makléřům, zprostředkovatelům a akademickým pracovníkům. Pojistný obzor vydává Česká asociace pojišťoven.

 

Bankovnictví Logo

Bankovnictví – jediný časopis, který se věnuje problematice profesionálních financí.

 

Profi Poradenství & Finance je odborný magazín pro profesionální finanční poradce, kteří oceňují kvalitní analýzy, spolehlivý informační servis, strategie, rady a náměty, které potřebuje každý profesionál v oboru finančního poradenství. Čtenáři jsou manažeři a profesionálové na straně zprostředkovatelů finančních služeb, kteří se zabývají nezávislým finančním poradenstvím a potřebují tak spolehlivé informace ke své práci. Značnou část čtenářů tvoří zprostředkovatelé registrovaní u ČNB. Součástí předplatného je i pravidelný newsletter.