Partneři Pojišťovny roku 2022

Generální partner

KPMG Logo

KPMG Česká republika patří mezi největší poskytovatele služeb v oblasti auditu, daní, poradenství, práva a IT. K jejím klientům patří stovky českých i nadnárodních firem z nejrůznějších odvětví, zejména z finančního, energetického a nemovitostního trhu. Svým klientům pomáhá zmírňovat rizika a využívat obchodní příležitosti v Česku i v zahraničí. Jako součást celosvětové sítě KPMG se česká kancelář opírá o znalosti a zkušenosti více než 265 tisíc expertů ve 143 státech.

 

Partneři

CONTIN je od roku 2011 silným hráčem na poli poskytování komplexních služeb a poradenství v oblasti likvidace škod. Je členem mezinárodní sítě ADVANTA Global Services, díky čemuž je schopen poskytovat služby nejvyšší kvality kdekoliv na světě. Mezi dlouhodobé klienty společnosti patří většina velkých pojišťoven v ČR např. Allianz pojišťovna, Vienna Insurance Group, Hasičská vzájemná pojišťovna, Slavia pojišťovna, UNIQA pojišťovna, Direct pojišťovna a další. CONTIN působí i jako výhradní partner České kanceláře pojistitelů, je členem Komory samostatných likvidátorů pojistných událostí a spolupracuje s řadou významných makléřů.

.

 

creasoft

CREASOFT se již 25 let specializuje na softwarová řešení pro samostatné zprostředkovatele finančních produktů a pojišťovací makléře. Vlajkovou lodí firmy je zejména MAXX - modulární systém pro správu klientů a smluv, CRM, zpracování provizí a management finančních a pojišťovacích zprostředkovatelů. Jako první na trhu v roce 2016 rovněž uvedla srovnávače pojistných produktů ZETEO s plně integrovanou možností on-line sjednání smlouvy a digitálního záznamu z jednání. Portfolio srovnávačů zahrnuje kompletní retailové produkty pojištění vozidel, majetku, cestovního a životní pojištění až pro hypoteční a spotřebitelské úvěrové produkty. Nástroje CREASOFT využívá v ČR a SR vice než 50 zákazníků.

.

 

CzechTopSto

Sdružení CZECH TOP 100 od roku 1994 sleduje firmy České republiky a na základě objektivních měřítek a ve spolupráci s předními odborníky vytváří a vyhlašuje žebříčky 100 nejvýznamnějších firem ČR, 100 obdivovaných firem ČR, Nejlepší výroční zprávy, Nejlepší firemní časopisy…. Tyto mediálně sledované žebříčky přispívají image zúčastněných společností a jsou současně věrohodnou orientací domácích i zahraničních zájemců či případných investorů o informace z vývoje české ekonomiky a jednotlivých společností v celku i v detailech.

Sdružení dále organizuje odborné konference, semináře a summity na aktuální témata, připravuje prezentace firem, oborů, regionů a České republiky vůbec v ekonomicky zajímavých a perspektivních zemích a zprostředkovává kontakty k obchodní spolupráci s domácími i zahraničními subjekty.

 

Partner galavečera

Bohematic

Koncept hodinek vystavěný na precizní manufakturní výrobě a nadčasových tvarech.

Celý příběh začal setkáním investora Josefa Zajíčka s designéry Michalem Froňkem a Janem Němečkem v libeňském studiu Olgoj Chorchoj. Ze společné vášně pro techniku, řemeslnou zručnost a staré závodní automobily se zrodil nápad na projekt, který by české hodinářské umění vrátil tam, kam historicky patří. A výsledkem je právě BOHEMATIC.Generální mediální partner a spoluorganizátor ankety


oPojištění.cz

oPojištění.cz je specializovaný informační server, který přináší novinky ze světa pojištění. Tento web je určen hlavně pro odbornou veřejnost právě z oboru pojišťovnictví. Za 8 let existence získal více jak 9 000 registrovaných čtenářů. Návštěvnost webu oPojištění.cz se vyšplhala již na 25 000 návštěv měsíčně. Mediální partneři

Pojistný obzor
Pojistný obzor
je odborný občasník českého pojišťovnictví, který mj. přináší rozhovory s významnými oborovými osobnostmi, osvětluje otázky související s legislativním procesem a informuje o domácím i zahraničním pojistném trhu. Slouží jako názorová platforma k publikaci postřehů a myšlenek významných odborníků a zástupců státní správy. Toto tradiční periodikum, jež vychází od roku 1922, je určeno zejména odborné veřejnosti, např. zaměstnancům pojišťoven, makléřům, zprostředkovatelům a akademickým pracovníkům. Pojistný obzor vydává Česká asociace pojišťoven.

 

Bankovnictví Logo
Bankovnictví
– jediný časopis, který se věnuje problematice profesionálních financí.

 

Profi Poradenství & Finance je odborný magazín pro profesionální finanční poradce, kteří oceňují kvalitní analýzy, spolehlivý informační servis, strategie, rady a náměty, které potřebuje každý profesionál v oboru finančního poradenství. Čtenáři jsou manažeři a profesionálové na straně zprostředkovatelů finančních služeb, kteří se zabývají nezávislým finančním poradenstvím a potřebují tak spolehlivé informace ke své práci. Značnou část čtenářů tvoří zprostředkovatelé registrovaní u ČNB. Součástí předplatného je i pravidelný newsletter.