O nás

AČPM

Asociace českých pojišťovacích makléřů

Asociace českých pojišťovacích makléřů je profesní organizace sdružující pojišťovací makléře. Hlavní poslání spatřuje organizace v oblastech legislativy, etiky, vzdělávání a v řešení profesních otázek v rámci domácího i mezinárodního trhu. Asociace dlouhodobě usiluje o zvyšování odborné úrovně pojišťovacích makléřů a zkvalitňování poskytovaných služeb.

 

 

ČAP

Česká asociace pojišťoven

Česká asociace pojišťoven (ČAP) je zájmovým sdružením 30 komerčních pojišťoven, jejichž podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR představuje 98 %. Asociace zastupuje, hájí a prosazuje zájmy členských pojišťoven i jejích klientů ve vztahu k orgánům státní správy, odborné i laické veřejnosti, a prosazuje zájmy českého pojišťovnictví v rámci Evropské unie. ČAP dlouhodobě podporuje rozvoj pojišťovnictví a pojistného trhu v České republice.

 

 

 

opojisteni

oPojištění.cz

oPojištění.cz je jediný zpravodajský portál v ČR, který poskytuje komplexní zpravodajství ze světa pojištění a risk managementu. Denně přináší aktuální zprávy o vývoji pojistného trhu, odborné analýzy, informace o nabízených pojistných produktech a rozhovory s významnými osobnostmi pojišťovnictví.