Partneři Pojišťovny roku 2021

Generální partner

 

KPMG Logo

Služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva poskytuje společnost KPMG stovkám firem z celé řady odvětví, zejména však z finančního, energetického a nemovitostního trhu. V České republice zaměstnává přes 1100 odborníků a tím se řadí mezi největší poskytovatele poradenských služeb v zemi. Svým klientům pomáhá zmírňovat rizika a uchopit obchodní příležitosti nejen u v ČR, ale také v zahraničí. Jako součást celosvětové sítě poradenských společností se KPMG Česká republika může opřít o znalosti a zkušenosti téměř 227 tisíc expertů, kteří působí ve 146 státech světa.

 

Partneři

 

Společnost CONTIN je etablovaným hráčem na poli poskytování komplexních služeb a poradenství v oblasti likvidace škod a risk managementu. Je členem mezinárodní sítě Advanta Global Services, díky čemuž je schopen poskytovat služby nejvyšší kvality kdekoliv na světě. Mezi dlouhodobé klienty společnosti patří Allianz pojišťovna, Vienna Insurance Group, Hasičská vzájemná pojišťovna, Slavia pojišťovna, Česká pojišťovna, UNIQA pojišťovna a další. Firma působí jako výhradní partner České kanceláře pojistitelů a spolupracuje s řadou významných makléřů.

 

CzechTopSto

Sdružení CZECH TOP 100 od roku 1994 sleduje firmy České republiky a na základě objektivních měřítek a ve spolupráci s předními odborníky vytváří a vyhlašuje žebříčky 100 nejvýznamnějších firem ČR, 100 obdivovaných firem ČR, Nejlepší výroční zprávy, Nejlepší firemní časopisy…. Tyto mediálně sledované žebříčky přispívají image zúčastněných společností a jsou současně věrohodnou orientací domácích i zahraničních zájemců či případných investorů o informace z vývoje české ekonomiky a jednotlivých společností v celku i v detailech.

Sdružení dále organizuje odborné konference, semináře a summity na aktuální témata, připravuje prezentace firem, oborů, regionů a České republiky vůbec v ekonomicky zajímavých a perspektivních zemích a zprostředkovává kontakty k obchodní spolupráci s domácími i zahraničními subjekty.Generální mediální partner a spoluorganizátor ankety


oPojištění.cz

oPojištění.cz je specializovaný informační server, který přináší novinky ze světa pojištění. Tento web je určen hlavně pro odbornou veřejnost právě z oboru pojišťovnictví. Za 8 let existence získal více jak 9 000 registrovaných čtenářů. Návštěvnost webu oPojištění.cz se vyšplhala již na 25 000 návštěv měsíčně. Mediální partneři

 

Pojistný obzor

Pojistný obzor je moderní odborný čtvrtletník se srozumitelným obsahem pro profesionály v pojišťovniství. Obsahuje názory významných odborníků a zástupců státní správy vztahující se k pojištění, regulaci i dohledu. Na strákách časopisu se seznámíte s nemalým množstvím hodnocení a analýz aktuálních témat. Vydává Česká asociace pojišťoven.

 

 Prague Leaders Magazine se zabývá podnikáním, životním stylem a kulturou. Časopis je vydáván v angličtině jako dvouměsíčník a je distribuován přímo top manažerům, diplomatům, vládním představitelům a dalším osobnostem, velvyslanectvím v ČR, předním hotelům, restauracím, VIP salonkům na letišti a mnoha jiným adresátům, včetně evropských institucí v Bruselu.

 

Bankovnictví Logo

Bankovnictví
– jediný časopis, který se věnuje problematice profesionálních financí.