Partneři Pojišťovny roku 2019 – 2020

Generální partner

Služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva poskytuje KPMG stovkám firem z celé řady odvětví, zejména však z finančního, energetického a nemovitostního trhu. V České republice KPMG zaměstnává přes 1 100 odborníků a tím se řadí mezi největší poskytovatele poradenských služeb v zemi. Svým klientům pomáhá zmírňovat rizika a uchopit obchodní příležitosti nejen v ČR, ale také v zahraničí. Jako součást celosvětové sítě poradenských společností se KPMG Česká republika může opřít o znalosti a zkušenosti více než 219 tisíc expertů, kteří působí ve 147 státech světa.

 

 

Partneři

 

CONTIN je již osmým rokem silným hráčem na poli poskytování komplexních služeb a poradenství v oblasti likvidace škod a risk managementu. Je členem mezinárodní sítě Advanta Global Services, díky čemuž je schopen poskytovat služby nejvyšší kvality kdekoliv na světě. Mezi dlouhodobé klienty společnosti patří Allianz pojišťovna, Vienna Insurance Group, Hasičská vzájemná pojišťovna, Slavia pojišťovna, Česká pojišťovna, UNIQA pojišťovna a další. Firma působí jako výhradní partner České kanceláře pojistitelů a spolupracuje s řadou významných makléřů.

 

 

CzechTopSto

 

Sdružení CZECH TOP 100 od roku 1994 sleduje firmy České republiky a na základě objektivních měřítek a ve spolupráci s předními odborníky vytváří a vyhlašuje žebříčky 100 nejvýznamnějších firem ČR, 100 obdivovaných firem ČR, Nejlepší výroční zprávy, Nejlepší firemní časopisy…. Tyto mediálně sledované žebříčky přispívají image zúčastněných společností a jsou současně věrohodnou orientací domácích i zahraničních zájemců či případných investorů o informace z vývoje české ekonomiky a jednotlivých společností v celku i v detailech.

Sdružení dále organizuje odborné konference, semináře a summity na aktuální témata, připravuje prezentace firem, oborů, regionů a České republiky vůbec v ekonomicky zajímavých a perspektivních zemích a zprostředkovává kontakty k obchodní spolupráci s domácími i zahraničními subjekty.

Prostřednictvím magazínu pro manažery CZECH TOP 100 FORUM umožňuje prezentaci firem, zkušeností a názorů před významnými osobnostmi ekonomiky i politiky.

 

 

Generální mediální partner

 

oPojištění.cz

oPojištění.cz je specializovaný informační server, který přináší novinky ze světa pojištění. Tento web je určen hlavně pro odbornou veřejnost právě z oboru pojišťovnictví. Za 8 let existence získal web oPojištění.cz více jak 9 000 registrovaných čtenářů. Návštěvnost webu oPojištění.cz se vyšplhala již na 25 000 návštěv měsíčně. 

 

 

Mediální partneři

 

 

Pojistný obzor

 

Pojistný obzor je moderní odborný čtvrtletník se srozumitelným obsahem pro profesionály v pojišťovniství. Obsahuje názory významných odborníků a zástupců státní správy vztahující se k pojištění, regulaci i dohledu. Na strákách časopisu se seznámíte s nemalým množstvím hodnocení a analýz aktuálních témat. Vydává Česká asociace pojišťoven.  

 

 

Prague Leaders Magazine se zabývá podnikáním, životním stylem a kulturou. Časopis je vydáván v angličtině jako dvouměsíčník a je distribuován přímo top manažerům, diplomatům, vládním představitelům a dalším osobnostem, velvyslanectvím v ČR, předním hotelům, restauracím, VIP salonkům na letišti a mnoha jiným adresátům, včetně evropských institucí v Bruselu.

CZECH TOP 100 FORUM - ČASOPIS O ÚSPĚŠNÝCH PRO ÚSPĚŠNÉ

Magazín CZECH TOP 100 FORUM nabízí portréty úspěšných firem, rozhovory s osobnostmi, životní styl, kulturu a sport. Je vydáván pravidelně od roku 2005. Současný náklad činí 10 000 výtisků, distribuce probíhá bezplatně přímo top managmentu nejvýznamnějších firem české ekonomiky, představitelům státní a regionální správy, poslancům, senátorům a dalším osobnostem.

Bankovnictví – jediný časopis, který se věnuje problematice profesionálních financí www.bankovnictvi.com