Kooperativa dominovala anketě AČPM Pojišťovna roku 2010

Kooperativa dominovala anketě AČPM Pojišťovna roku 2010
11.05.2011

Jedenáctý ročník ankety Pojišťovna roku, kterou každoročně vyhlašuje Asociace českýchpojišťovacích makléřů (AČPM), přinesl řadu změn a především výraznou redukcivyhlašovaných kategorií.

Jedenáctý ročník ankety Pojišťovna roku, kterou každoročně vyhlašuje Asociace českýchpojišťovacích makléřů (AČPM), přinesl řadu změn a především výraznou redukci vyhlašovaných kategorií.

Poprvé se vyhlašovaly nejlepší pojišťovny jen v pěti kategoriích,přičemž pojišťovna Kooperativa dominovala ve čtyřech z nich. Kooperativa ovládla kategorie pojištění průmyslu a podnikatelů, autopojištění, pojištěníobčanů i životní pojištění. Právem si tak zaslouží titul Pojišťovna roku 2010. „O vítězích v jednotlivých kategoriích rozhodují makléři, kteří produkty i služby pojišťovenvelmi dobře znají. Proto si ocenění v anketě Pojišťovna roku velice vážíme. Naší strategií je poskytovat srozumitelné produkty s kvalitním a rychlým servisem. A získaná ocenění potvrzují správnost naší cesty,“ uvedl generální ředitel Kooperativy a předseda grémia VIG ČR Martin Diviš.

Úspěch pojišťovací skupiny VIG, kterou v ČR reprezentuje Kooperativa, Česká podnikatelskápojišťovna (ČPP) a Pojišťovna České spořitelny (PČS), ještě umocnilo umístění ČPP, která získala druhé místo v kategorii autopojištění a třetí místo v kategorii pojištění občanů.V kategorii životního pojištění se na dalším „double“ VIG ČR podílela PČS, která za Kooperativou obsadila druhé místo.

Specializovaným pojistitelem roku 2010 se stala Evropská Cestovní Pojišťovna a osobnostíroku 2010 PhDr. Vladimír Přikryl. O výsledcích ankety Pojišťovna roku svými hlasy rozhodují makléři, tedy odborníci na pojištění, kteří jsou s produkty pojišťoven v dennodenním styku. Proto nejlépe dokážou ocenit nejen kvalitu produktů, ale i doprovodných služeb, které pojišťovny nabízejí koncovým klientům, ale i obchodním partnerům.

Přečtěte si rozhovor s předsedou představenstva a generálním ředitelem Kooperativy Martinem Divišem!

Kooperativa