Makléřské odpoledne Pojišťovny roku 2018

se konalo před galavečerem k vyhlašování výsledků odborné ankety Pojišťovna roku 2018, a to v úterý dne 14. května 2019 v Malém sále Kongresového centra České národní banky, jako pracovně-společenské setkání členů AČPM se zástupci partnerských pojišťoven a partnerů ankety.

Součástí Odpoledne byla již tradičně prezentace služeb partnerských pojišťoven makléřům, networking a losování tomboly, která je symbolickou odměnou těm, kdo si našli čas a zúčastnili se hlasování v anketě.

Nákupem cen do tomboly AČPM již řadu let podporuje chráněné dílny Modrý klíč.

Fotogalerii z letošního MO si můžete prohlédnout zde.

Seznamte se s partnery letošního Makléřského odpoledne:

Allianz pojišťovna, a.s.

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V České republice působí od r. 1993. Od té doby prošlo jejíma rukama přes 10 milionů smluv, a drží si tak místo 3. největší pojišťovny v ČR.
Pojišťuje více než 1 200 000 českých řidičů, majitelů nemovitostí a turistů, a její servis v oblasti pojištění využívá přes 100 tisíc podnikatelských subjektů. Filozofií Allianz je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

 

 

Coface Czech

Coface je vedoucím světovým poskytovatelem řešení v oblasti řízení kreditního rizika firem včetně jeho pojištění. Své služby nabízí ve 200 zemích po celém světě. Akcie společnosti Coface se obchodují na Pařížské burze cenných papírů. V České republice působí společnost Coface již 20 let, založena byla před 70 lety ve Francii. Coface v ČR v loňském roce výrazně posílila svůj tým a rozšířila spolupráci s makléři. Oceňována je především pro klientský přístup zaměstnanců společnosti a kvalitu svých produktů.

 

 

Colonnade Insurance S.A., organizační složka

Colonnade je novým, ale silným hráčem s bohatými zkušenostmi na poli pojišťovnictví v celém regionu střední a východní Evropy. Aktuálně značku Colonnade potkáte kromě České republiky také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku a na Ukrajině. Na těchto trzích zaměstnává více než 400 odborníků a dosahuje hrubého předepsaného pojistného přes 100 milionů eur.Jako jedna z mála pojišťoven na českém trhu je Colonnade držitelem ratingu finanční síly A- (Excellent) a úvěrového ratingu a- ratingové agentury A.M. Best.

 

 

Česká podnikatelská pojišťovna , a.s., Vienna International Group

Česká podnikatelská pojišťovna patří do desítky největších pojišťoven v ČR. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. Svým klientům poskytuje komplexní služby v oblasti životního a neživotního pojištění. S více než 1,2 milionem pojištěných vozidel je trojkou na trhu v povinném ručení a čtvrtou největší neživotní pojišťovnou.
Aktuálně firma spravuje téměř 1,8 mil. pojistných smluv a její služby využívá přes 1 milion klientů. Společnost je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

 

 

Direct pojišťovna

Další pojišťovna v řadě? Nejsme a nikdy nebudeme. Direct představuje pojišťovnu, která vznikla a vyvíjí se, protože jsme přesvědčeni, že věci v pojišťovnictví mohou fungovat i lépe. Protože věříme, že to jde i jinak. Direct je pojišťovnou pro lidi v tom nejlepším slova smyslu: nebudeme na vás mluvit složitým jazykem a schovávat se za skryté háčky, hvězdičky a nenápadné poznámky malým písmem. U nás se můžete spolehnout, že vždy budeme hledat a nabízet jednoduchá a spolehlivá řešení tak, abychom dostáli tomu, proč tady jsme – pomohli v situaci, když se stane „průšvih“. Používáme při tom zdravý rozum, protože tak nám to dává smysl. Při všem, co děláme, věříme, že i pojišťovna může být lidská a přátelská. Kdykoliv se na ni obrátíte nebo ona komunikuje s vámi. My v Directu důvěřujeme svým instinktům a těší nás, když budete s námi. S pojišťovnou, která ve 21. století neprofituje z minulosti, ale žije přítomností a vyhlíží optimisticky do budoucnosti. S Directem, jeho produkty a službami se můžete setkat na pobočkách, na internetu, na telefonní lince nebo v nabídce našich partnerů - makléřských společností. Prostě právě tam, kde vám to nejvíc vyhovuje. Vždy vás rádi uvidíme a uslyšíme.

 

 

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

byla založena v roce 1900 a je jedním z nejstarších pojišťovacích ústavů v Evropě. V roce 1992 byla její činnost obnovena Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. HVP, a.s. nabízí pojišťovací produkty širokému okruhu klientů, fyzickým i právnickým osobám v oblasti životního i majetkového pojištění. Podporuje protipožární prevenci a činnost sborů dobrovolných hasičů na území České republiky.

 

 

Starr

“Starr Companies” (“Starr”) je celosvětově užívaným marketingovým označením pro služby nabízené v oblasti pojištění, asistenčních služeb a dceřiných společností Starr International Company, Inc., a investiční společnosti C.V. Starr & Co., Inc. Starr patří k největším světovým poskytovatelům neživotního pojištění a investic a poskytuje pojištění odpovědnosti, leteckých rizik, majetku, kybernetických či politických rizik, škod na životním prostředí, stavební a montážní pojištění a mnoho dalších pojistných řešení.

 

 

UNIQA pojišťovna , a.s.

byla založena v roce 1993. UNIQA je univerzálním pojišťovacím ústavem, který nabízí životní a neživotní pojištění pro jednotlivce, podnikatele i firmy. Po celou dobu své existence na českém pojistném trhu patří UNIQA pozice mezi 10 nejsilnějšími hráči. UNIQA pojišťovna využívá stabilního finančního zázemí, know-how a zkušeností jediného rakouského akcionáře, UNIQA International AG.