Pojišťovací makléř roku 2013

V této kategorii hodnotí zástupci pojišťoven makléře podle kritérií, jako je kvalita podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace makléř-pojišťovna a makléř-klient, správa pojištění, nebo podpora kultivace trhu.

 


 


Renomia, a.s.

Renomia je největší českou pojišťovací společností, která své odborné služby poskytuje již od roku 1993. úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní evropy. Je také zakladatelkou a manažerkou sitě pojišťovacích makléřů působících v ČR pod značkou RENOMIA NETWORK. Firma je držitelkou historicky prvního ocenění makléř roku 2011.


INSIA a.s.

makléřská síť INSIA letos oslaví již 21. výročí svého založení.INSIA stála u zrodu tehdejší Komory pojišťovacích makléřů. Jako nejrychleji rostoucí firma v oboru je držitelkou celé řady ocenění (Deloitte Fast 50, European Business Awards), úspěšně expanduje do zahraničí a v r. 2011 uzavřela startegické partnerství s největší makléřskou firmou na světě Marsh s cílem vybudovat síť makléřů v dalších zemích Evropy.

 

Pojišťovací  makléřství INPOL a.s.

Pojišťovací makléřství Inpol se řadí mezi matadory českého makléřského trhu. Firma byla založena v r. 1994. Objemem předepsaného pojistného patří k největším společnostem svého druhu s celorepublikovým pokrytím a komplexní bnabídkou služeb v oblasti průmyslových a podnikatelských rizik.


Společnost C.E.B. - Central European Brokers

Společnost se zabývá zprostředkováním pojištění s registracemi pojišťovacího makléře i agenta, makléřskou činnost zahájila v roce 2006. Písmena C.E.B. sice nemají přívlastek společnosti nadnárodního charakteru, ale představují zejména osobnosti s dlouholetými zkušenostmi na českém pojistném trhu, připravené úspěšně pokračovat v práci ve prospěch svých klientů. Společnost přináší na pojistný trh zejména takové hodnoty, jako jsou korektnost vzájemných vztahů s obchodními partnery, nezávislost, profesionalita a originální řešení potřeb klientů, které maximálně zohledňuje jejich potřeby.

 

GrECo JLT Czech Republic s.r.o.

Společnost GrECo JLT Czech Republic s.r.o., je přední pojišťovací makléřská společnost. Patří mezi největší pojišťovací makléře v České republice.
Své služby poskytuje domácím i mezinárodním společnostem v oblasti průmyslu, obchodu, řadě asociací a municipalit. Nabízí pojištění všech pojistitelných rizik. Svým propojením na mezinárodní partnerskou síť, je nositelem nejmodernějších pojišťovacích technik a produktů, běžných na nejvyspělejších trzích. GrECo v současné době představuje lídra v oblasti IT řešení pojištění a správy rizik.